• EN

  • PL


Tuning samochodów Porsche

Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, szeroką gamę produktów oraz profesjonalnie wyszkoloną kadrę.

Heading photo

Wzrost mocy silnika Porsche

Chip tuning (ECU) + turbosprężarki do Porsche

● Wzrost mocy●  Vmax (wzrost prędkości maksymalnej)●  DPF/OPF off●  CAT off●  EGR off●  poprawa reakcji przepustnicy

Heading photo

Wzrost mocy automatycznej skrzyni Porsche

Tuning transmisji Porsche (TCU)

● zwiększona prędkość zmiany biegów● zwiększone robocze ciśnienie oleju● zwiększony moment obrotowy● zwiększone zaciskanie sprzęgła● zwiększenie obrotów przy starcie z launch ● zwiększone obroty startowe● zwiększenie trzymającego ciśnienia● zmniejszona interwencja momentu obrotowego podczas ruszania i zmiany biegu na wyższy

Heading photo

Ulepszone chłodzenie Porsche

Porsche systemy chłodzenia i dolotu powietrza.

Chłodnica międzystopniowa spełnia dwie główne funkcje: obniża temperaturę dopływającego powietrza I zmniejsza straty ciśnienia doładowania.Oferujemy produkty: Wagner tuning, CSF, Forge, Eventyri, KN filtry, BMC filtry.

Heading photo

Układy wtrysku metanolu wodnego Porsche

Porsche systemy woda/metanol

Dlaczego woda/metanol ?! Zmniejsza temperaturę gazów dolotowych i wydechowych oraz zapobiega szkodliwym detonacją w wolnossących silnikach wyścigowych z turbodoładowaniem, doładowaniem i wysokoprężnych. Zmniejsza to ryzyko spalania stukowego, pozwala zwiększyć doładowanie, poprawia wydajność bez użycia paliwa wyścigowego o wyższej liczbie oktanowej i pozwala osiągnąć wzrost mocy nawet do 20%.Oferujemy produkty: AEM, Aquamist.

Heading photo

Flex Fuel dla Porsche

Porsche Flex Fuel i tuningowe zestawy układów paliwowych

1. WYSOKA ZAWARTOŚĆ OKTANU - Wysoka zawartość alkoholu w E85 sprawia, że jest to paliwo o najwyższej liczbie oktanowej na rynku. Oznacza to, że ECU pojazdu używane razem z eFlexFuel nie musi w żadnych okolicznościach opóźniać zapłonu ani obniżać ciśnienia doładowania.
2. MNIEJ NAGRZEWANIA - E85 jest popularny w wyścigach, ponieważ silnik pracuje chłodniej z E85 niż z benzyną.
3. CZYSTE SPALANIE - Etanol jest znacznie czystszy niż benzyna, zawartość siarki w głównej substancji zanieczyszczającej jest o 90% niższa w E85 w porównaniu do zwykłej benzyny.
4. SZYBSZE SPALANIE - Paliwo E85 ma krótszy czas zapłonu i szybsze rozprzestrzenianie się płomienia w porównaniu z benzyną.

Heading photo

Układ wydechowy Porsche

Sportowe układy wydechowe marek premium dla Porsche

Sportowe układy wydechowe od katalizatorów po tylny tłumik. Oferujemy produkty: TECHART, Akrapovic, Remus, Milltek, Supersprint, Capristo.

Heading photo

Stylizacja Porsche

Części aerodynamiczne dla Porsche

Elementy aerodynamiczne dla Porsche nie tylko nadają samochodowi ekskluzywny sportowy wygląd, ale także w niektórych przypadkach poprawiają właściwości aerodynamiczne.Oferujemy produkty: TECHART, Capristo carbon.

Najlepszy tuning dla PORSCHE

Skupiamy Twoją uwagę na najważniejszym!

Tuning towary dla samochodów Porsche

Najlepsi producenci wyposażenia dodatkowego w jednym miejscu