• EN

  • PL


Tuning samochodów Audi

Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, szeroką gamę produktów oraz profesjonalnie wyszkoloną kadrę.

Heading photo

Wzrost mocy silnika Audi

Chip tuning (ECU) + turbosprężarki do Audi

● wzrost mocy●  Vmax (wzrost prędkości maksymalnej)●  DPF/OPF off●  CAT off●  EGR off●  poprawa reakcji przepustnicy

Heading photo

Wzrost mocy automatycznej skrzyni Audi

Tuning transmisji Audi (TCU)

● zwiększona prędkość zmiany biegów● zwiększone robocze ciśnienie oleju● zwiększony moment obrotowy● zwiększone zaciskanie sprzęgła● zwiększenie obrotów przy starcie z launch ● zwiększone obroty startowe● zwiększenie trzymającego ciśnienia● zmniejszona interwencja momentu obrotowego podczas ruszania i zmiany biegu na wyższy

Heading photo

Ulepszone chłodzenie Audi

Audi systemy chłodzenia i dolotu powietrza.

Chłodnica międzystopniowa spełnia dwie główne funkcje: obniża temperaturę dopływającego powietrza I zmniejsza straty ciśnienia doładowania.Oferujemy produkty: Wagner tuning, CSF, Forge, Eventyri, KN filtry, BMC filtry.

Heading photo

Układy wtrysku metanolu wodnego Audi

Audi Systemy woda/metanol

Dlaczego woda/metanol ?! Zmniejsza temperaturę gazów dolotowych i wydechowych oraz tłumi szkodliwe detonacje w wolnossących silnikach wyścigowych z turbodoładowaniem, doładowaniem i wysokim stopniem sprężania. Zmniejsza to stukanie i pozwala zwiększyć doładowanie i synchronizację bez użycia paliwa wyścigowego o wyższej liczbie oktanowej, aby osiągnąć wzrost mocy nawet o 20%.Oferujemy produkty: AEM, Aquamist.

Heading photo

Flex Fuel dla Audi

Audi Flex Fuel i tuningowe zestawy układów paliwowych

1. WYSOKA ZAWARTOŚĆ OKTANU - Wysoka zawartość alkoholu w E85 sprawia, że jest to paliwo o najwyższej liczbie oktanowej na rynku. Oznacza to, że ECU pojazdu używane razem z eFlexFuel nie musi w żadnych okolicznościach opóźniać zapłonu ani obniżać ciśnienia doładowania.
2. MNIEJ NAGRZEWANIA - E85 jest popularny w wyścigach, ponieważ silnik pracuje chłodniej z E85 niż z benzyną.
3. CZYSTE SPALANIE - Etanol jest znacznie czystszy niż benzyna, zawartość siarki w głównej substancji zanieczyszczającej jest o 90% niższa w E85 w porównaniu do zwykłej benzyny.
4. SZYBSZE SPALANIE - Paliwo E85 ma krótszy czas zapłonu i szybsze rozprzestrzenianie się płomienia w porównaniu z benzyną.

Heading photo

Dyno Spectrum dla Audi

Szybkie przełączanie programów strojenia w Twoim Audi.

DS1 zawiera etapowe mapy tuningu, które obejmowały wydechy, turbosprężarki, pompy paliwowe i inne opcje. Dla każdego etapu dostępne są cztery rodzaje paliw o liczbie oktanowej od 91 do 104 plus flex fuel. Możesz aktualizować z telefonu lub komputera albo sflashować niestandardową mapę od profesjonalnych tunerów.

Heading photo

Układ wydechowy Audi

Sportowe układy wydechowe marek premium do Audi

Sportowe układy wydechowe od katalizatorów po tylny tłumik. Oferujemy produkty: Akrapovic, Remus, Milltek, Supersprint, ABT, Capristo.

Heading photo

Stylizacja Audi

Części aerodynamiczne do Audi

Elementy aerodynamiczne dla Audi nie tylko nadają samochodowi ekskluzywny sportowy wygląd, ale także w niektórych przypadkach poprawiają właściwości aerodynamiczne.Oferujemy produkty: ABT, Caractere, Capristo carbon.

Tuning towary dla samochodów Audi

Najlepsi producenci wyposażenia dodatkowego w jednym miejscu