• EN

  • PL


Stage 2 chip tuning


+ dodatkowe wyposażenie

Stage 2 (poziom 2) to instalacja dodatkowych komponentów niezbędnych do dalszego zwiększenia wydajności. Zazwyczaj jest to wydajniejszy intercooler, sportowy katalizator, mniejsze koło pasowe w samochodach z sprężarką i nie tylko.

Stage 2 zawiera:

1

Sprawdzanie samochodu

Sprawdzamy (logujemy) pracę silnika i skrzyni biegów. Błędy nie zawsze są wyświetlane na desce rozdzielczej samochodu.

2

Silnik (ECU)

Przeprogramowanie elektronicznej jednostki sterującej silniem (ECU) 

3

Skrzynia biegów (TCU)

Przeprogramowanie lub adaptacja automatycznej skrzyni biegów. (dostępne nie we wszystkich pojazdach)

4

Dodatkowe komponenty


Heading photo

Bardziej wydajny intercooler.

Wydajniejszy intercooler pozwala na efektywniejsze napełnianie cylindrów zimnym powietrzem, przy tym dostarczając do silnika więcej tlenu. Dzięki temu poprawia się pożądany proces spalania w cylindrach, co skutkuje wzrostem mocy silnika. Tuning intercoolera polega na jego wymianie na większy. Operacja ta spowoduje: zwiększenie niezawodności silnika; zmniejszenie zużycia paliwa; zwiększenie osiągów pojazdu o 2%~10%.


Heading photo

Sportowy katalizator i układ wydechowy

Główną zaletą w przypadku sportowego wydechu jest poprawiony przepływ w porównaniu do standardowego układu. Pozwala to na efektywniejsze pozbywanie się spalin z układ wydechowy.Zalety:● Zwiększa przepływ spalin● Wpływa na zwiększenie mocy w silniku● Zmienia dźwięk na bardziej ,,rasowy''● Zmienia wygląd zewnętrzny● Przedłuża okres eksploatacji pojazdu


Heading photo

Skrzynia biegów

Układ napędowy to również jedno z najważniejszych zadań tuningowych. Kluczową rolę w przeniesieniu napędu odgrywa skrzynia biegów. Skrzynia biegów ma za zadanie przenieść moment obrotowy z silnika na oś\-ie napędow-ą\-e i jest mechanizmem realizującym dynamiczne właściwości silnika. W przypadku zwiększenia mocy silnika należy zwrócić szczególną uwagę na zdolność skrzyni biegów do przejęcia zwiększonego momentu obrotowego. Niedopełnienie tego obowiązku może doprowadzić do awarii skrzyni biegów. Mamy duże doświadczenie w zakresie skrzyń biegów i możemy zaoferować Państwu gotowe, sprawdzone rozwiązania.


Heading photo

Układ hamulcowy

Czym większa moc, tym większa odpowiedzialność. Każdy profesjonalny kierowca rajdowy powie Ci, że poważny tuning zaczyna się od hamulców. Dobry samochód nie tylko musi dobrze przyspieszać, ale także skutecznie hamować. Modyfikując układ hamulcowy należy używać tylko wysokiej jakości komponentów renomowanych producentów - nie wolno skąpić na hamulcach! Najważniejsze, zarówno na drogach publicznych jak i na torze wyścigowym, jest bezpieczeństwo nasze jak i zarówno osób postronnych.


Heading photo

Zawieszenie

Chcesz radykalnie zmienić sposób, w jaki Twój samochód zachowuje się na drodze, zapewnić sobie bezpieczeństwo i kontrolę w każdej sytuacji oraz doświadczyć prawdziwych sportowych doznań? Jedną z najlepszych opcji jest montaż zawieszenia sportowego. Nowoczesne zawieszenie sportowe jest ogniwem łączącym konstrukcję nośną pojazdu z jego kołami. Jednym z głównych celów zawieszenia sportowego jest inteligentne rozłożenie wszystkich wpływów na konstrukcję nośną. Tuning zawieszenia pozwala znacznie poprawić działanie standardowego układu hamulcowego, aerodynamikę, stabilność pojazdu przy dużych prędkościach i na zakrętach.


Chcesz zwiększyć moc?

Oferujemy szeroki wachlarz fachowych i rzetelnych rozwiązań, przygotowanych specjalnie dla każdego klienta.

Jaki kontakt preferujesz?

Dziękuję!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Can't send form.

Please try again later.