• EN

  • PL


Tuning samochodów BMW

Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, szeroką gamę produktów oraz profesjonalnie wyszkoloną kadrę.

Heading photo

Wzrost mocy silnika BMW

Chip tuning (ECU) + turbosprężarki do BMW

● wzrost mocy●  Vmax (wzrost prędkości maksymalnej)●  DPF/OPF off●  CAT off●  EGR off●  poprawa reakcji przepustnicy na gazOferujemy produkty: Turbosystems, TTE.

Heading photo

Wzrost mocy automatycznej skrzyni BMW

Tuning transmisji BMW (TCU)

● szybsza prędkość zmiany biegów● zwiększone robocze ciśnienie oleju● zwiększony moment obrotowy● zwiększony docisk sprzęgła● zwiększone obroty przy starcie z launch● zwiększone obroty startowe● zmniejszona interwencja momentu obrotowego podczas ruszania i zmiany biegu na wyższy

Heading photo

Ulepszone chłodzenie BMW

BMW systemy chłodzenia i dolotu powietrza.

Chłodnica międzystopniowa spełnia dwie główne funkcje: obniża temperaturę dopływającego powietrza I zmniejsza straty ciśnienia doładowania.Oferujemy produkty: Wagner tuning, CSF, Forge, Eventyri, KN filtry, BMC filtry.

Heading photo

Układy wtrysku metanolu wodnego BMW

BMW System dotrysku woda/metanol

Dlaczego woda/metanol ?! Zmniejsza temperaturę gazów dolotowych i wydechowych oraz zapobiega szkodliwym detonacją w wolnossących silnikach wyścigowych z turbodoładowaniem, doładowaniem i wysokoprężnych. Zmniejsza to ryzyko spalania stukowego, pozwala zwiększyć doładowanie, poprawia wydajność bez użycia paliwa wyścigowego o wyższej liczbie oktanowej i pozwala osiągnąć wzrost mocy nawet do 20%.Oferujemy produkty: AEM, Aquamist.

Heading photo

Flex Fuel dla BMW

BMW Flex Fuel i tuningowe zestawy układów paliwowych

1. WYSOKA ZAWARTOŚĆ OKTANU - Wysoka zawartość alkoholu w E85 sprawia, że jest to paliwo o najwyższej liczbie oktanowej na rynku. Oznacza to, że ECU pojazdu używane razem z eFlexFuel nie musi w żadnych okolicznościach opóźniać zapłonu ani obniżać ciśnienia doładowania.
2. MNIEJ NAGRZEWANIA - E85 jest popularny w wyścigach, ponieważ silnik pracuje chłodniej z E85 niż z benzyną.
3. CZYSTE SPALANIE - Etanol jest znacznie czystszy niż benzyna, zawartość siarki w głównej substancji zanieczyszczającej jest o 90% niższa w E85 w porównaniu do zwykłej benzyny.
4. SZYBSZE SPALANIE - Paliwo E85 ma krótszy czas zapłonu i szybsze rozprzestrzenianie się płomienia w porównaniu z benzyną.

Heading photo

BOOTMOD3 dla BMW

Szybkie przełączanie programów w Twoim BMW.

Przełączanie mapy " w locie '' za pomocą przycisków tempomatu na kierownicy. Flash-tune pojazdu i uzyskujesz dostęp do 4 przełączanych map z kierownicy, dzięki którym jednym kliknięciem możesz całkowicie zmienić charakterystykę swojego auta .

Heading photo

Układ wydechowy BMW

Sportowe układy wydechowe marek premium do BMW

Sportowe układy wydechowe od katalizatorów po tylny tłumik. Oferujemy produkty: Akrapovic, Remus, Milltek, Supersprint, AC Schnizer, Capristo.

Heading photo

Stylizacja BMW

Części aerodynamiczne do BMW

Elementy aerodynamiczne dla BMW nie tylko nadają samochodowi ekskluzywny sportowy wygląd, ale także w niektórych przypadkach poprawiają właściwości aerodynamiczne.Oferujemy produkty: AC Schnizer, M-Performance, 3D design, Vorsteiner, Hamann.

Tuningowe części dla samochodów BMW

Najlepsi producenci wyposażenia dodatkowego w jednym miejscu